MÖBLER / Möbler, övrigt / Blombord 8597076
*
nr 859 7076
Blombord
trä / laminat, 1950-tal, höjd: 72 cm
Kondition: en lös hylla
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:57:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 01:33:50
1
300 kr
9/11 11:47:17
2
450 kr
9/11 21:03:56
3
450 kr
9/11 21:04:30
3
500 kr
11/11 09:09:12
4
800 kr
11/11 12:41:34
5
800 kr
11/11 12:42:03
5
900 kr
11/11 17:52:49
6
1.500 kr
11/11 18:53:34
7
2.400 kr
11/11 18:59:25
6
1.800 kr
11/11 20:51:02
8
2.000 kr
11/11 20:51:55
8
2.400 kr
11/11 20:52:43
8
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord laminat möbler trä
-
4330 Etagebord
1880-tal, mahogny. Bredd: 60 cm. Djup: 43 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:46
-
5238 Skrin
på underrede. Längd: 38 cm. Djup: 30 cm, höjd: 58 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:29
*
Blombord
Kondition: en lös hylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7076
Blombord
trä / laminat, 1950-tal, höjd: 72 cm
Kondition: en lös hylla
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 01:33:50 | 1 | 300 kr |
9/11 11:47:17 | 2 | 450 kr |
9/11 21:03:56 | 3 | 450 kr |
9/11 21:04:30 | 3 | 500 kr |
11/11 09:09:12 | 4 | 800 kr |
11/11 12:41:34 | 5 | 800 kr |
11/11 12:42:03 | 5 | 900 kr |
11/11 17:52:49 | 6 | 1.500 kr |
11/11 18:53:34 | 7 | 2.400 kr |
11/11 18:59:25 | 6 | 1.800 kr |
11/11 20:51:02 | 8 | 2.000 kr |
11/11 20:51:55 | 8 | 2.400 kr |
11/11 20:52:43 | 8 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord laminat möbler trä
-
4330 Etagebord
1880-tal, mahogny. Bredd: 60 cm. Djup: 43 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:46 -
5238 Skrin
på underrede. Längd: 38 cm. Djup: 30 cm, höjd: 58 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:29